Türkiye’nin her bölgesinde bulunan 10 işleme fabrikamız ve soğuk hava depomuz ile birlikte tesisler ve bölgeler arasında devamlı olarak sirkülasyon halinde olan frigofrik araçlarımız sayesinde Group Sagun, Türkiye’nin en yaygın ve büyük balıkçılık dağıtım ağına sahip firmasıdır. Sahip olduğumuz bu büyük yapı yaklaşık 50 yılı aşkın tecrübe ve balıkçılık alanında ki kuvvetli bağlarımız sayesinde her geçen yıl büyüyerek sürmektedir.

Kendi ürettiğimiz çiftlik balıkları haricinde, her bölgede avlanan-yakalanan yabani deniz ürünleri ve ithal etiğimiz ürünleri, kendi öz malımız tesislerimizde işlemekte, depolamakta ve dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Group Sagun, ülkesine olan güveninin bir esası olarak bayrağını Türkiye’nin her bölgesinde dalgalandırmaya devam edecektir.

Bunun yanı sıra, Hollanda’da kurulu Sagun EU şirketimiz sayesinde Avrupa’da parsiyel olarak bir dağıtım zincirine de sahip olan Group Sagun, Avrupa Birliği’nin her ülkesine parsiyel veya bütün tır bazında taze,donuk veya füme deniz ürünlerini sunabilmektedir.