Group Sagun olarak Dünyada 35 ülkeye başta Çipura, Levrek, Alabalık, Karadeniz somonu, Orkinos olmak üzere bir çok deniz ürününün ihracatını gerçekleştirmekteyiz.
Güçlü lojistik ağımız sayesinde bugün çiftliklerimizden hasat edilmiş bir ürünü müşterimize  dünyanın neresinde olursa olsun 48 saat içinde ihraç edebilmekteyiz. Bu süreçlerde hava, kara ve deniz nakliyelerinin her biri müşterilerin coğrafi konumlarına göre kullanılmaktadır. Sürekli ve sağlıklı iletişim esasına bağlı kalarak ihracat ekibimiz, balıkçılığın dinamizmine uygun şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak için devamlı çalışmaktadır.

 

İhracatın yanı sıra, dünyanın bir çok ülkesinden ithalat yapan Group Sagun, her ülkenin ürettiği spesifik türleri, en sağlıklı ve kaliteli şekilde Türk pazarına tedarik etmektedir. Karides, kalamar, ahtapot, uskumru ve saithe başta olmak üzere, denizlerimizde avcılığı veya üretimi olmayan bir çok cins deniz ürünü, firmamız tarafından ithal edilerek Türkiye’de HORECA ve perakende sektörüne tedarik edilmektedir.